Alkonyat szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Alkonyat RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Jason Morison //SZERKESZTÉS ALATT//

Go down 
SzerzőÜzenet
Jason




Hozzászólások : 1

Jason Morison //SZERKESZTÉS ALATT// Empty
TémanyitásTárgy: Jason Morison //SZERKESZTÉS ALATT//   Jason Morison //SZERKESZTÉS ALATT// EmptyVas. Május 16, 2010 4:56 pm

Jason Morison

Alapok

Teljes név:Jason Morison
Becenevek: Jason
Nem:Férfi
Kor: 15 //1 éve vámpír//
Faj:Vegetáriánus Vámpír
Születési időpont, hely:1990. június 17.
Család:
Édesanya:Jackson Morison
Édesapa: Victoria Jamison//Halott//
Testvérek: -
Barát/barátnő/kisállat/egyéb: -

A múlt
1990-t írtak akkor, amikor megszülettem. Sajnálatos módon az anyám belehalt a szülésbe így egész életemben apámmal éltem. Apám keményen dolgozott, hogy meg tudja nekem adni azokat a dolgokat, amiket kértem. Egy nap mikor megkérdeztem, hogy mi van az anyukámmal elsírta magát, de elmondta, ami nem nagyon jött jól. Apám alapjáraton olyan ember volt, aki szerette kikészíteni a körülötte lévő embereket. Bármit megtett, hogy az emberek megbotránkozzanak rajta és ezt én is örököltem tőle. Egy nap előkerült pár olyan kép, ami nagyon meglepett. Apámnak derékig érő haja volt és a feje összevissza volt sminkelve. Először nem értettem, hogy ez mire volt jó neki, de elmesélte. Ezzel a húzással végleg kihúzta a gyufát a családjánál, akit amúgy sem kedvelt. A családja papnak akarta, de mikor ezt megtudta mindent megtett, hogy ne legyen az.

A jelen


Jellemrajz

Jellem: Állandóan mosolyog. Szereti az embereket éppen ezért lett vegetáriánus vámpír.Apjáért bármit megtenne ha már az anyját elvesztette.Nagyon ritkán, DE tényleg nagyon ritkán bunkó.
Jó tulajdonságok: Állandóan mosolyog, szereti az embereket
Rossz tulajdonságok: Néha nagyon bunkó tud lenni.
Titkok:Vámpír
Félelmek:Attól fél a legjobban, hogy az apját is elveszti.
Hobbik: Gitározás
Szokások: Még akkor is felveszi a legjobb cuccait ha csak a boltba kell elmennie.
Kedvencek: Apja, ruhái és az egyetlen elektromos gitárja.
Amiket kevésbé szeret: Ha beszólnak neki és ha az apját vagy a családját szekálják.

Külső

Rassz: európai
Magasság:175 cm
Tömeg: 69 kg
Szemszín: kék
Hajszín: eredeti az sötét barna, de mióta befestette fekete.
Leírás: Nos… szereti megbotránkoztatni az embereket a kinézetével. Álltalában fekete csőnadrágot hord rikító színű pólókkal. Haja eredetileg barna volt, de mióta befestette fekete amit a bal szeme elé füsül illetve vasal. Az alsó ajkát két piercing díszíti.
Különleges ismertetőjel: tengerkék szeme.

A karakterképeden szereplő színész/énekes neve: Alex Evans

Egyéb

Szerepjátékos példa
Vissza az elejére Go down
 
Jason Morison //SZERKESZTÉS ALATT//
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alkonyat szerepjáték :: Karakterek :: Karakteralkotás :: Előtörténet elkészítése-
Ugrás: