Alkonyat szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Alkonyat RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Jacob Black

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jacob Black
Kalandmester
Jacob Black


vérfarkas
Hozzászólások : 3

Jacob Black Empty
TémanyitásTárgy: Jacob Black   Jacob Black EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 6:32 pm

Jacob Black
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



ALAPOK
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - -
teljes név: Jacob black
becenevek: Jake
nem: Férfi
kor: 16
faj: Vérfarkas (béta)
származás: Forks, Washington, Kvilájúta Rezervátum.

nyelvek: Amerikai angol.

család:
édesanya: Sarah Black, elhunyt
édesapa: Billy Black
testvérek: Rachel és Rebecca Black, a nővérei.
barát/barátnő/kisállat/egyéb: Bella Swan (legjobb barát, Jacob szerelme)

A MÚLT
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nem tudtam, hogy most írjak-e le róla fontos tudnivalókat, mert elvégre nem sokat tudni Jake előéletéről, amennyit pedig tudni lehet,azt valószínűleg mindenki tudja róla, hiszen főszereplőről van szó. Megváltoztatni pedig nem szeretném, mert avval csak belekontárkodnák a dolgokba Very Happy Ha jelzed akkor később megírom.
A JELEN
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jacob élete tulajdonképpen a törzs farkasairól és Belláról szól. Szavak nincsenek rá, hogy mennyit megadna a lányért, ám tudja, hogy az a vámpír Edwardot szereti,mégis bízik benne, hogy Bella egyszer az övé lehet. Mivel farkas, részt vesz a törzs nagy gyűlésein és elég nagy tiszteletnek örvend. A rezervátumban található középiskolába jár, ha végzett azt tervezi, hogy autószerelő lesz. A legnagyobb vágya (természetesen Bella szíve után) az, hogy ő legyen az alfahím.

JELLEMRAJZ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - -
jellem:Forrófejű, ugyanakkor nyugodt természetű, büszke srác. Sokszor túlreagálja a helyzeteket, mivel elég érzelmes. Hajlamos vitákba, sokszor pedig verekedésbe kezdeni. Tudja, hogy mik a kötelességei, és azt is, hogy mekkora felelősséggel jár az, hogy ő egy vérfarkas. A jobb ismerőseivel és barátaival udvarias, kedves, ám az ellenségeivel rideg és lenézű hangsúlyban beszél. A legjobb tulajdonsága a humora és az, hogy mindig támaszt nyújt a barátainak.


előnyök: Vérfarkas előnyök, rendkívűl kemény és izmos.
hátrányok: Túl érzelmes, előítéletes, ha feldühítik nehezen tűrtőzteti magát.
titkok: nincsenek
félelmek: Bella halála
hobbik: Gyúrás, vadászat (farkasként), motorozás, autószerelés.
szokások:
kedvencek: gyors autók, régi motorok, jó viccek, bunyó
amiket kevésbé szeret: Cullenék, tanulás

KÜLSŐ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - -
rassz: indián
magasság: 207 cm
tömeg: 76 kg
szemszín: mogyoróbarna
hajszín: fekete
leírás: Izmos, sármos, a nők vonzónak találják. Farkasként barna a szőre, és kicsivel magasabb az átlag vérfarkasoknál.
egészségi állapot: Egészséges

A karakterképeden szereplő híresség neve: Taylor Lautner


SZJP
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - -
Idézet :

Korán keltem fel. Nem tudtam aludni. Azt hittem, hogy a fák susogása, vagy a madarak hangos kórusa keltett fel. Pedig tévedtem...
Az ágyam mellett ott ült az, akire nem számítottam... ő, aki nélkül én nem tudnák élni... a szám önkéntelenül is mosolyra húzódott, amikor ránéztem. Szokás szerint úgy nézett ki, mint ahogy szokott: gyönyörűen. Nem tudtam az okát, hogy miért van itt, aztán beugrott: születésnapom van.
És akkor odanyúltam, a tölgyfa éjjeliszekrényemről levettem azt a bizonyos tányért, amit akkor viszek be a szobámba, amikor lusta vagyok az asztalnál elfogyasztani. Már fogtam is a késem és a szék felé indultam vele. Ismét mosolyogtam, majd a kezemmel megérintettem. Olyan puha, és meleg volt, hogy azt hittem, csak álmodok. Azután szeltem egy szeletet, és lassan falatozni kezdtem.
-Zsír! Csokitorta! Már csak Bella hiányzik és ez a nap tökéletes lesz!

user

KOR | 19
KARAKTEREK |Ez az első
EGYEDI TITULUS |-
EGYÉB: -
Vissza az elejére Go down
Alexander Wright
Kalandmester
Alexander Wright


vegetáriánus vámpír
Hozzászólások : 34
Kor : 70
Tartózkodási hely : Forks széle

Jacob Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jacob Black   Jacob Black EmptyVas. Júl. 11, 2010 8:33 pm

Hey Jake,

Nagyjából minden rendben van az előtörténeteddel, ha tisztában vagy a dolgokkal, akkor nincs szükség a 'Múlt' rész kitöltésére sem. Tehát...

elfogadva.
Üdv a csapatban. Wink


ui.: A karakterképed nem megfelelő méretű, ha elküldöd Carlisle-nak az eredetit, ő megcsinálja neked.
Vissza az elejére Go down
http://www.alkonyatrpg.hungarianforum.com
Jacob Black
Kalandmester
Jacob Black


vérfarkas
Hozzászólások : 3

Jacob Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jacob Black   Jacob Black EmptyHétf. Júl. 12, 2010 10:05 am

Lekötelezel! Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jacob Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jacob Black   Jacob Black Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jacob Black
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alkonyat szerepjáték :: Karakterek :: Elfogadott karakterlapok :: Vérfarkasok-
Ugrás: