Alkonyat szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Alkonyat RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kuran Iwett

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
iwiih-sama.

iwiih-sama.


Hozzászólások : 1

Kuran Iwett Empty
TémanyitásTárgy: Kuran Iwett   Kuran Iwett EmptyPént. Júl. 16, 2010 1:51 am

ALAPOK
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - -
teljes név: Kuran Iwett
becenevek: Yuki
nem: Nő
kor: 15
faj: Vegetáriánus vámpír
születési időpont, hely:
származás: Tokyo
nyelvek:Japán, magyar

család:
édesanya: Kuran Juri
édesapa: Kuran Haruka
testvérek: Kuran Kaname
barát/barátnő/kisállat/egyéb: Rosalie Hale

A MÚLT
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

tokióban születtem anya és apa nagyon szerettek de egyszer megölték őket mivel vámpírnak születtem és veszélyben forogtam anyám feláldozta magát és kitörölte emlékeimet és lefagyasztotta vámpír ösztöneimet aztán egy vámpír megtámadott de egy kedves vámpír megölte a támadómat és az ő neve Edward

A JELEN
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
prefektusi állásom van . én vigyázok éjszaka a biztonságra.megvédem az akadémiát társammal a vámpíroktól.a társam egy átváltoztatott vámpír akinek napjai vannak hátra hogy E-szintre süllyedjen. de megtudom kicsit hosszabítani az életét úgy h hagyom hogy igyon a véremből.

JELLEMRAJZ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - -
jellem:

előnyök:sok vámpíképesség
hátrányok:féltem legjobb barátom
titkok:az hogy vámpír vagyok
félelmek:elvesztem azokat akik fontosak számomra
hobbik:nincs
szokások:rossz álmok
kedvencek:Kuran Kaname
amiket kevésbé szeret:fájdalmat okozni másoknak

KÜLSŐ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - -
rassz:
magasság:164cm
tömeg: 58kg
szemszín:barna
hajszín:vörös
leírás: magas vékony barna haj vörös szem
különleges ismertetőjel: vörös a szemem
egészségi állapot:egészséges

A karakterképeden szereplő híresség neve:

FÜGGELÉKEK
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - -
Képes vagyok Robbantani
Vissza az elejére Go down
Carlisle Cullen
Karbantartó
Carlisle Cullen


vegetáriánus vámpír
Hozzászólások : 130
Kor : 384
Tartózkodási hely : Forks; Cullen ház

Kuran Iwett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuran Iwett   Kuran Iwett EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 10:34 am

Szia!

Nos, hát akkor nem is húznám az időt.
Első és legfontosabb: A neved sajnos nem megfelelő. A karaktered nevét kellene használnod, ezért küldök egy privátot neked.

A második pedig az lenne, hogy az itt található MINTÁT kellene használni, addig nem fogom elolvasni a karakterlapod, amíg nem így néz ki. Smile
(a második hozzászólásban megtalálod a kódot, azt kell beillesztened ide, és kitöltened)

Küldj egy üzenetet ha kész vagy, és megnézlek.

Carlisle
Vissza az elejére Go down
https://alkonyatrpg.hungarianforum.com
 
Kuran Iwett
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alkonyat szerepjáték :: Karakterek :: Karakteralkotás :: Előtörténet elkészítése-
Ugrás: