Alkonyat szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Alkonyat RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Rosalie Lillian Hale

Go down 
SzerzőÜzenet
Rosalie Lillian Hale

Rosalie Lillian Hale


Hozzászólások : 2
Tartózkodási hely : Forks; Cullen ház

Rosalie Lillian Hale Empty
TémanyitásTárgy: Rosalie Lillian Hale   Rosalie Lillian Hale EmptyPént. Júl. 23, 2010 6:48 pm

ROSALIE LILLIAN HALE
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
KÉP
ne legyen nagyobb 500 pixelnél

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"idézet"


ALAPOK
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - -
teljes név: Rosalie Lillian Hale
becenév:Rose; Rosali
nem:
kor: 18
faj:Vegetáriánus vámpír
születési időpont, hely: (vámpíroknál és farkasoknál nem kötelező) Ez is logikus.
származás: Rochester, New York

nyelvek:angol, magyar

család:
édesanya: háztartásbeli
édesapa: bankár
testvérek: Jasper Hale
barát/barátnő/kisállat/egyéb:


A MÚLT
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Apám bankár volt, anyám pedig háztartásbeli. Mindig is egy családra vágytam gyerekekkel. Jó volt az életem egésszen 18 éves koromig. Hisz akkol a bank tulajdonosának fia Royce felfigyelt rám. Nem mintha más nem ezt tette volna, de ő különlegesebben. Megkérte a kezem, és el is akart venni. Ám az esküvő előtt barátaival részegek voltak, és becstelen dolgokat műveltek velem, utánna pedig hagytak meghalni. Ekkor talált rám Charlisle, aki áttváltoztatott, és kis családjába vett. Megismertette velem a rendkívüli önuralmat, hogy csak álatokra vadászhatok. Megtanultam hát uralni a szomlyam. Egy nap viszont kideült, hogy Carlisle a "fiának" Edwardnak teremtett, de mivel ő nem figyelt fel rám, így testvérként szerettük (szeressük) egymást.


A JELEN
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nemrég -miután elköltöztünk Forksból- Alice-nek látomása volt. A látomását csak nekem mondta el, és én féreinformáltam Edwardot, ezáltal a végzetes lépésre kényszerítette magát. Bár nem kell harcolnunk a Volterraiakkal, mégis bánnám, hogy Bella valaha is vámpír legyen.


JELLEMRAJZ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - -

jellem: öntudatos, konok...
előnyök:vámpírképességek és az önuralmam.
hátrányok:lobbanékonyság
titkok:az, hogy vámpír vagyok
félelmek:kiderűl, hogy a Cullenék vámpírok
hobbik:autószerelés
szokások:mérgelődés
kedvencek:Emett
amiket kevésbé szeret:játszani az önuralommal


KÜLSŐ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - -
rassz:
magasság:~183 cm
tömeg:60
szemszín:vámpír arany/fekete
hajszín:aranyszőke
leírás: szoborszerű szépség, hosszú szőke haj.
különleges ismertetőjel: Ha van valami különlegessége.
egészségi állapot:


A karakterképeden szereplő híresség neve: Nikki Reed


FÜGGELÉKEK
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - -
Hatalmas önuralom


SZJP
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - -
Idézet :
Egy minimum 200 szavas szerepjátékos példa.
(akár másik oldalról is)

user
KOR | KARAKTEREK | EGYEDI TITULUS | EGYÉB


Vissza az elejére Go down
http://www.new-moon.mlap.hu
 
Rosalie Lillian Hale
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alkonyat szerepjáték :: Karakterek :: Karakteralkotás :: Előtörténet elkészítése-
Ugrás: