Alkonyat szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Alkonyat RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ashley Morgen

Go down 
SzerzőÜzenet
Ashley Morgen

Ashley Morgen


Hozzászólások : 3

Ashley Morgen Empty
TémanyitásTárgy: Ashley Morgen   Ashley Morgen EmptyPént. Nov. 05, 2010 11:53 am

ALAPOK
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - -
teljes név: Ashely Morgen
becenevek: Ash
nem: Nő/lány
kor: 17 igazából és látszólag is
faj:Vegetáriánus vámpír
születési időpont, hely: Barcelona
származás: Spanyolország

nyelvek:: Kíválóan beszél Spanyolul és Angolul. Németül kicsit.

család: : Van
édesanya: Elena Cyer. 43 éves vámpír. Tartja vele a kapcsolatot. Alkalmi munkák.
édesapa:: John Morgen. 55 éves.Ember.Vállalat vezető. Tartja a kapcsolatot vele. testvérek: Nincs
barát/barátnő/kisállat/egyéb: Hógolyó a hörcsöge.
A MÚLT
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Barcelonába születtem nyár közepén. Boldog és egészséges kisgyerek voltam, mind sokan. Mindig dolgoztak a szüleim. Ezért engem bölcsödébe onnan is a legdrágábba küldtek. Állítolag sok pénzünk volt. Ez homályos..Ovodába nagyon sok barátom volt és imádtam az egyik ovónőt is. Jártam Balettra és klarinétra olyan kicsikén ez volt az álmom. Az egyik magániskolába iradtak ahol alacsony létszámu gyerek volt egy osztályban így, dupla annyi figyelem jutott rám. Általánosiskolába zongorázni tanultam. Titokba színjátszókörbe is jártam. Az volt minden héten a legjobb. Anyut és aput nagyon szerettem. Ők voltak a mindenem. És Klara a legjobb barátnőm. A szüleim zenei középiskolába akartak íratni de én azt nemakartam. Megkértem hátőket hogy hadd járjak olyan iskolába ahol színészkedni is lehet. Nem hitték elnekem hogy én ezzel akarok foglalkozni, így hát egyik este mikor hazaértek a munkánól egy előadást szerveztem nekik a konyhába a barátaimmal. Ezután tudák,hogy ez tényleg nekem való. A gimnazista éveim voltak a legjobbak. Dobolni is gitározn iis megtanultam, habár ezt a szüleim kedvéért. Tudam hogy csak jót akarnak nekem. 18. -születésnapomra szabadságot vettek ki és elmentünk nyaralni olaszországba. Ott összebarátkoztam egy Rosetta nevű hölgyel. Aztmonda a szüleimnek moziba visz, ők meg nyugodt szívvel elengedtek.De nem oda mentünk. Az volt életem legszörnyűbb éjjele. Az erdő szélére mentünk
-Miért jöttünk ide?
-Mert vár egy kis meglepetés.
Ekkor átváltoztatott. 3 nap kín. A borzalmak borzalma. Mikor átváltoztam már várt rám.
- Ez sokáig tartott. Azthittem unalmamba megínt átváltozatok valakít.
- Jól értem? Te ezt unalomból csináltad?
Nem tudtam mi lettem de sejtettem. Éhes voltam. Ekkor avatott bele a részletekbe. Muszály volt eltünnöm. Mikor vadászni ment elmentem Rómába. Ott egy nagy kivetítőn én köszöntem vissza. "Eltünt mindenki keresi szülei belehalnak a fájdalomba. Valószínüleg egy Rosetta nevű nő rabolta el. A szüleim, visszakellet mennem értük. Beavattam őket, hogy menekülnöm kell az USA-ba megyek, de néha találkozunk. Ők nem akartak elengedni velem jöttek. New York-ba telepedtünk le. Nem is értem, hogy tudak egy olyan szörnyeteggel mint én együtt élni. Elkezdtem iskolába járni de valami hiányzott. Magányos voltam. Mármint, beszélnem kellet egy vámpírra aki segít. Hallotam erröl a Forksról így idejöttem. A szüleim nyugodt szívvel engedtek el.
A JELEN
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Forksba a vámpírok , új élet , segítség kérés lehetősége miatt jött. Újra kezdte az iskolát mint új lány az édesapjával.
JELLEMRAJZ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - -
jellem: Egy makacs lány. Nem félénk, nyíltan felválalja a helyzeteket, kimondja a véleményét. Nem érdekli hogy róla épp mint gondolnak. Nehezen bízik meg másokba. Szerethető, és ő is nagyon tud szeretni. Néha forrófejű hamar ideges lessz de olyan hamar leis nyugszik. Nem szeretne csalódni. Inkább barátkozos típus nem pedig a magyányosfarkas. Ha ideges ügyetlen. Okos. Imád színészkedni. Képesége is van : Egy érintéssel tudja bármilyen lénynek az életrajzát..De nem mindig használja. Mert jobban szeret lassan ismerkedni.
előnyök: a képesség
hátrányok: forrófejűség
titkok: egyedül él nem pedig apjával.
félelmek: Egyszer rátalál üldözője.
hobbik: Színészkedés, vásárlás , szörf
szokások: : Nincs különösebb szokása. Talán az idegesség által kiváltott üygetlensége.

KÜLSŐ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - -
rassz: Európai
magasság: 180 cm
tömeg: : 56 kg kb.
szemszín: : fekete/sötét barna
hajszín:: fekete/sötétbarna
leírás: Általába szimpatikus az embereknek. Szépnek tartják. Egyenes haja van. Alakjával nincs megelégedve ezen szeretne változatni. különleges ismertetőjel:egészségi állapot:

A karakterképeden szereplő híresség neve: Katie Leung

FÜGGELÉKEK
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - -
Különleges képessége : Egy érintéssel tudja bármilyen lénynek az életrajzát [size=18
Vissza az elejére Go down
 
Ashley Morgen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alkonyat szerepjáték :: Karakterek :: Karakteralkotás :: Előtörténet elkészítése-
Ugrás: